„Продължаваме да инвестираме в образователната инфраструктура. Което сме обещали на кметовете, независимо от коя партия са, сме го направили, така че да има условия всички деца да учат в по-добри условия“. Това заяви министър-председателят Бойко Борисов по време на днешното правителствено заседание, на което бяха отпуснати допълнителни 2 412 525 лв. за 2021 г. за подобряване на материалната база в образователни институции в област Благоевград, съобщиха от правителствената информационна служба. „Единственият начин да останат тези млади хора там и да живеят добре, е да направим училища, детски градини, спортни площадки - това искат младите хора“, подчерта още премиерът Борисов.
Кметовете на подпомогнатите общини благодариха на премиера Борисов за бързата реакция за предоставяне на финансовите средства за подобряването на образователната инфраструктура в региона. Миналата седмица министър-председателят лично посети част от населените места. С отпуснатите пари за региона ще бъде извършено цялостно обновяване на сградата на една детска градина, ще бъдат изпълнени мерки за подобряване на енергийната ефективност в две училища, а в други две училища ще бъдат изградени нови физкултурни салони.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Непрекъснато се наливат милиони в образованието, а то става все по-ниско, все по-неграмотни ученици и студенти, все повече купени и фалшиви дипломи, все повече измислени доценти и професори. Просто замитане на проблема и източване на фиска
Том Форд е платил 52 милиона долара за ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази