18.02.2021 09:52

Трябваше да ваксинираме първо възрастните и тези с придружаващи болести: Проф. Коста Костов

Видян 4510 пъти | Коментари 4
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Проф. Костов обаче е на мнение, че има подобрение в комуникацията:


„С обществото комуникацията започна да става по-цивилизована, по-ясна. Тя вече идва от министъра, който няма мундир, а е в костюм и всички ние, които бяхме застанали мирно в строя, сега отпуснахме крак, можем да се почешем, можем да си поговорим. Езикът, с който започна да се комуникира, е по-разбираем за обществото.“


За ваксините, които се прилагат в две дози, той прогнозира, че най-вероятно след няколко месеца ще се наложи трета доза. Еднодозовата ваксина на „Янсен“ („Джонсън и Джонсън“) има това предимство, че е тествана в условия на новия щам в Южна Африка, въпреки че й се дава 66% ефективност, каза още проф. Костов.


8 милиона години сме съществували в любов с вирусите. Сегашният коронавирус продължава да ни изненадва „със своята артистичност, с опитите си да ни подведе, да ни излъже с новите си варианти, да остане“, изтъкна пулмологът.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 18.02.2021 17:02

    Трябваше да се направи списък на желаещите ваксина имбецили ,които са много по-малко от поръчаните ваксини за да не се дават пари на вятъра.

  • 003 Даа 18.02.2021 10:39

    ТИЯ ХОРА УЧАСТВАТ ВЪВ НЯКАКЪВ ЗЛОВЕЩ БЕЗБОЖЕН ЕКСПЕРИМЕНТ С ХОРАТА. ЯСНО Е ЧЕ СИ ВЗЕМАТ 30 СРЕБЪРНИКА Я ОТ СОРОС Я ОТ БИЛ ГЕЙТС. ЕДНА ВАКСИНА СЕ ТЕСТВА 10 ГОДИНИ. СЛЕД 5 ДНИ ПРИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ КАЗВАТ ЧЕ НЕ Е ОТ ВАКСИНАТА. Я СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАК ЩЕ ОТГОВАРЯТ СЛЕД ГОДИНА -ДВЕ. ИЛИ СЛЕД 5-6 ГОДИНИ АКО СЕ ПОЛУЧАТ НЯКАКВИ ЗАБОЛЯВАНИЯ . ВИНОВНИ ПАК НЯМА ДА ИМА. СЕГАШНИТЕ АГИТАТОРИ ЩЕ СЕ ПОКРИЯТ КАТО МИШКИ. ВСЕ ПАК ВСЕКИ СИ ИМА ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ И ДА МИСЛИ. ЯСНО Е , ЧЕ РАЗЧИТАТ НА СТРАХА НА ХОРАТА.

  • 002 od 18.02.2021 10:35

    Голямо кандърдисване за тия ваксини. Нямал ида стигнат. Цялата работа е че по принцип българина като чуе че нещо няма да стигне за него и бърза да го вземе. Явно това е целта да набутат ваксините. Вече стана ясно че никой не ги иска

  • 001 Тихомир Томов 18.02.2021 10:02

    Трябваше България да не воюва срещу съюзника си Германия да не се стигне до днес !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова роля за вас

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова