Известният лекар и бивш кмет на Дупница д-р Панчо Панайотов написа:
"Започвам да пиша. Обзет съм от страхотен, страхотен гняв. Обзет съм от съмнение, че нямам думи. Че няма думи.
Времето е 21 век. Страната се намира на географския континент Европа – люлката на модерността и хуманизма. Страната е член на политическия Европейски съюз- съюз на демокрация и хуманизъм.
В този век, в тази страна председател на БЛС (Български лекарски съюз), официално, публично изрича, нечувани, неизричани в човешката история думи.
Той (този никаквец, извратен екземпляр) обвинява гражданите, народа, пациентите за епидемията. Нахоква ги, кара им се, обвинява ги, заклеймява ги И произнася страховити думи- съветва лекарите да не приемат болни (да не ги преглеждат).
Чувства се обиден от хората, чувства се жертва, той, дори и семейството му(и то било изплашено).
На този никаквец няма смисъл да обяснявам. Или е много тъп, или е наглец световен. Но ще напиша за вас, които ще прочетете това. И моля, не забравяйте – дори и агнетата мълчат, само когато са умрели.
Това, което е заявил, е недопустимо, е точно обратното на медицинската етика, но и на писани правила и закони. Това е пар екселанс наказуемо престъпление по НК.ТОВА Е ПОДБУДИТЕЛСТВО ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Доскоро починалите от инфаркт и инсулт бяха обявявани за починали от КОВОД-19. Сега починалите от мухоморките на Бил Гейтс са обявявани за починали от инфаркт и инсулт.
Изминаха девет мъчителни, тъжни дни без Евгения Райчева Неделчева – Жени. Отиде си толкова млада, едва на 37 години! А обичаше живота! Беше добра, отзивчива, любяща и винаги усмихната. Евгения Неделчева почина на едва 37 години след ваксинация с Pfizer От всяка ситуация извличаше позитивното. Нямаше придружаващи заболявания. Беше здрава! Силна имунна система. Работеше като детски учител в ДГ „А.С. Пушкин“ гр.Варна. Обичаше децата и бе всеотдайна. На 5 февруари в гр. Варна й е поставена ваксина на Пфайзер, без изследвания и преглед. Още същата нощ вдига висока температура. На 10 февруари вече има задух, трудно диша. Изписано й е антибиотично лечение. Не й е направен PSR тест, нито рентгенова снимка. Кръвните й изследвания били добри. На 12 февруари вечерта се върна в Силистра. На 13 февруари постъпи в болница. Направеният й PSR показа че е с Covid-19. Състоянието й вече беше усложнено. Преместиха я в Интензивен сектор. Медицинският персонал почти месец се бори за живота й. Но…тя не издържа.. и си отиде…!
Не му е за пръв път на този....Но кой го е избрал?Той сигурно сие бил такъв.Незабавно трябва да бъде отстранен.И не само той... Днес се разхождах край морето в Бургас.Светъл,слънчев,прекрасен ден,хората се разминават отдалеч,подръпват си маските на носа,че ги дебнат за глоба,трудно се диша,но ни е забранен свежият въздух...Какво чудовищно насилие!Аз също нямам думи,плача...
Пригласят и се навеждат на управляващите, щото и те са на народната ясла. Бързо влязоха в тона на Борисов, че винаги другите са виновни а той и те чисти като момина сълза. Изриване до дъно
Срам за съсловието е този председател на БЛС! Всъщност БЛС има ли? Това елементарно същество не трябва да бъде наричано лекар! Той е далеч от хуманността. Уял се дебелак!
27-годишният задържан за трагедията в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия