08.07.2021 09:37

Има телевизии, които се хранят от всички министерства: Минеков

Видян 2931 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

дал обяснение за целта на тази практика, а целта е ясна. Никой не се е докоснал. Никой не се е възмутил. Никой не е разказал“, категоричен е Велислав Минеков, който припомни, че тази информация е свободна и достъпна на сайта на министерството.


Министърът на културата обяви, че е получил „две леки заплахи“ какво ще стане, ако се разрови и е бил предупреден да не говори за някои случаи в пространството, в които по думите му става дума за „плячкосване, грабеж и корупция“.


„Има хора, които са притиснати от това, което говоря и трябва да намаля този натиск, особено за неща, които при една нормална прокуратура биха тръгнали в много лоша посока.“


„Медии, които са били удобни на предишното правителство, които са останали недокоснати, които са били хранени редовно и то пак по тази линия – от партии, от министерства. Чувстват се заплашени“, допълни Велислав Минеков.  


По повод годишнината от началото на миналогодишните антиправителствени протести - 9 юли, проф. Минеков посочи, че държавата е тръгнала в друга посока.


„Някои неща се промениха. Слънчогледите се завъртяха в правилната страна. Ще е нужен основен ремонт на държавността, но ще е нужно да променим и навиците си. Не трябва повече да мълчим, не трябва да прикриваме и дребната корупция, не само едрата.“


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 08.07.2021 10:54

    Минеков заслужава огромно уважение, както К.Петков, Ас.Василев и изобщо цялото това служебно правителство в момента, но за съжаление в България се появяват телевизии като ЕВРОКОМ/ЕК/например с водеща Л.Кулезич /освен слугинските БНТ,БТВ и НОВА/които следвайки "пътя на пачките"/като истински герберасти/ канят келеши които да се "изхрачат" в случая срещу Минеков за добрите му и правилни действия. Така не се прави мисирка Кулезич, така правят само герберастите Ива Николова и Беновска и жълтите смотаняци, коректните и истински журналисти канят двете страни да седнат една срещу друга и да си изяснят позициите и "плюнките" в ефир, това което сътвори мисирка Кулезич не е достойно дори за макак, така както НОВА съобщи за купуване на гласове в Бургас от "Изправи се!Мутри вън" цитирайки името на партията, но за купуването на гласове във всички големи цигански гета където са заловени купувачите премълчават името на партия ГЕРБ, а те се оказват навсякъде не само в гетата, не защитавам борбата с "пазаруването" на гласове, но нека всичко да е коректно когато се съобщават "купувачите" кой от коя партия е и за кого купува, знае се, установено е, но не е коректно само на една партия да се цитира името, това се нарича МАНИПУЛАЦИЯ и "НАСТРОЙКА" на съзнанието ! ЕК я смятах за коректна и демократична телевизия, но се оказа, че и тя е курвенска като БНТ,БТВ и НОВА и тя върви по "следите на парите" и не отразява истината, а манипулира населението без да се интересува за бъдещето и беднотията му ! Дори Кулезич не е и мисирка, тя е горски папуняк за срам на тази птица !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:

- Какво значи това?

Той:

- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.

Тя:

- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!

към хороскоп хороскоп

риби