13.11.2020 13:35

Бойко, защо нацисткия девиз не го кажеш на Меркел?!: Слави

Видян 5338 пъти | Коментари 3
Гласували 2 рейтинг: 3.5000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Това че не знаеш немски не те оправдава, защото изразът е популярен и на български - за тези, които знаят поне малко история.


Знаеш ли какво, Бойко, хрумва ми нещо.


Обади се на твоята приятелка - канцлера Ангела Меркел и й кажи на любимия ти немски: „Арбайт махт фрай“ и чакай да видиш резултата.


Тя е от Източна Германия. В момента е канцлер на Федерална Република Германия и като чуе това изречение, първото, което ще си помисли е ако може да ти махне главата.


Сега си представи какво си мисли всеки българин, който поне малко познава историята", написа във Фейсбука си Слави Трифонов.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Тихомир Томов 13.11.2020 18:03

    Като си казал А Слави , кажи и Б : на обратната страна на входния надпис пише : Jedem das seine "или приведено на Български е последното изречение от тефтерчето на Левски / И всекиму своето !!!!!! А в Конгреса на САЩ от двете страни на трибуната са поставени фашите със секирата .......стига да сервилничите на юдеите !

  • 002 Anonimen 13.11.2020 14:20

    Ееее,г-н Трифонов,а не Ви ли възмущава фактът,че някой ми казва кога имам право да си купя хляб?Не е написано на входа на концлагер,но не е по-малко страшно,според мене.

  • 001 Anonimen 13.11.2020 14:20

    Да си представим хопотетично,че този лапсус,беше преминал между зъбите на президента Радев.Всички кучета които са "софрата"на Борисов,на момента щяха да бъдат отвързани и пуснати да "хапят" до кокал ако се наложи.Сайтове,вестници,телевизии,лапат много пари за едно единствено нещо.Да пазят и работят за имиджа на един единствен човек. Кой е той,и глухите отдавна са чули.Не поглеждам вече към недялковия ПИК,но знам,че Слави ще е виновен,защото е открил голямата нямаща равна на себе си проста простотия.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия