„Решението на арбитражния съд за проекта Белене е лоша новина, но очаквана. От дълго време от БСП предупреждавахме, че това ще се случи, но тогава управляващите не се вслушаха в нашето мнение”. Това заяви червеният депутат Драгомир Стойнев. „Проведохме референдум и въпреки подменения въпрос, той беше успешен. За съжаление тогава управляващите не обърнаха внимание на искането на хората и сега НЕК ще трябва да заплати 1,1 млрд. лв”, подчерта социалистът.
Според него сега трябва да се вземе разумно и национално отговорно решение и следващите дни БСП ще представи такова. Стойнев припомни, че спирането на Белене е решение, взето от първото правителство на Борисов, което бе гласувано от управляващото мнозинство в парламента.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни