Свързани новини

25.05.2013 12:16

Екшън след полунощ в столичния квартал "Овча Купел"

Видян 1933 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Малко след полунощ на спешния телефон 112 е подаден сигнал за припаднало 15-годишно момиче на улица "Босилек" 1. "Не диша, не диша", крещи се от другата страна на слушалката. Оказва се, че тийнейджърката страда от диабет, но в конкретния случай просто е... прекалила с алкохола.

При пристигането си обаче медицинският екип е посрещнат като на война. Близките на момичето вдигат страшен скандал с обвинения за голямо закъснение на линейката. Екипът твърди, че се е отзовал точно за 6 минути. След няколко по-остри реплики напрежението ескалирало до крайност и лекарите са нападнати с юмруци. Нанесен е побой и на лекаря, и на медицинската сестра, и на придружаващия ги шофьор.

Въпреки фронтовата обстановка тийнейджърката е прибрана в колата на Спешна помощ. Под дъжд от камъни и дървета шофьорът дал газ и с цената на огънати на няколко места ламарини успял да се измъкне, отпрашвайки с пациентката към "Пирогов". Лекарят и медицинската сестра обаче останали сами сред десетки разярени мъже.

Минути по-късно на място пристигнала втора линейка, този път придружена от полиция. С общи усилия медсестрата и докторът били измъкнати от лапите на тълпата. Ескалиралата агресия наложила униформените да прибегнат до по-крути мерки, при които били арестувани шестима от мъжете. По първоначална информация в кръвта им е открито голямо количество алкохол.

Добрата новина от последвалите медицински прегледи е, че непоправимо пострадали няма и нито един от нападнатите не е хоспитализиран. Най-тежки удари е отнесла сестрата, на която е предписано домашно лечение, предаде БЛИЦ.



Етикети
, ,
Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

стрелец