15.03.2021 09:24

Как да победим Ковид19 без болница? Капки, компреси, никакви хапове под 38,5 градуса температура: Проф. Дж. Ремуци

Видян 18207 пъти | Коментари 2
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Директорът на италианския Институт за фармацевтични изследвания Марио Негри - проф. Джузепе Ремуци публикува в научно издание и разказа в най-авторитетното предаване на държавната телевизия РАИ 1 Порта-а-порта своя метод за лечение на коронавирус19, така че да не се стига до хоспитализации. Той е разработен, заедно с друго светило - проф. Сутер. Темата е много важна поради новото претоварване на болниците с инфектирани, като и у нас, и в Италия. Над 50%, често и над 70 на сто от тях биха могли да се лекуват в домашни условия.


Това е днешният ни лайфхак, по-важен, по-актуален, по-ценен от всякога, за да гарантираме физическото и психическото си здраве и имунитета в пандемия насред преходен сезон!


Най-важната препоръка на Ремуци, която огромната част от хората пренебрегват, е много проста. За да не стигнете до болница и до наистина тежка форма на коронавирус, която в някои случаи крие и опасност за живота, още от първия момент, в който усетите грипоподобен симптом, вземете мерки. Ако ви протече носът, и без да знаете, да се чудите или да се тествате дали е настинка (много от хремите ни днес са коронавируси от предишните вълни през последните 6 десетилетия от появата им) или е коронавирус19, просто вземете капки. Не пестете от тях, за да имат ефект, и сериозно противогрипно.  Така е много възможно да убиете вируса преди да се е развил.


МНОГО ВАЖНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ НЕ САМО ОТ РЕМУЦИ, НО И ОТ ДРУГИ ИТАЛИАНСКИ ПРОФЕСОРИ:


НЕ БЪРЗАЙТЕ ДА СВАЛЯТЕ ТЕМПЕРАТУРАТА, ПРЕДИ ДА Е СТИГНАЛА ДО И НАД 38,5 ГРАДУСА.


С ТОВА ЩЕ ПОПРЕЧИТЕ НА ЕСТЕСТВЕНАТА ИМУННА ЗАЩИТА НА ОРГАНИЗМА И


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 16.03.2021 10:37

    А има ли "сериозно противогрипно", което не смъква температура?

  • 001 Anonimen 15.03.2021 14:19

    Вие разбрахте ли нещо?Аз-не!Подозирам,че ме агитират да не претоварвам здравната система...но това си го знам.

RSS

Най-нови

Дефицитът в бюджета ще бъде доста над 3%: Радев

Дефицитът в бюджета ще бъде доста над 3%: Радев

Заложеният дефицит в проекта на ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия