15.03.2021 09:24

Как да победим Ковид19 без болница? Капки, компреси, никакви хапове под 38,5 градуса температура: Проф. Дж. Ремуци

Видян 18189 пъти | Коментари 2
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

ЩЕ СИ НАВРЕДИТЕ.


АНТИФИБРИЛИ КАТО ПАРАЦЕТАМОЛ И СЪДЪРЖАЩИТЕ ГО МЕДИКАМЕНТИ СЕ ВЗЕМАТ ЧАК СЛЕД ТОВА!


ПРОФЕСОРИТЕ ПРЕПОРЪЧВАТ ЗА СВАЛЯНЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ПРЕДИ ТОВА ПАМУЧНИ КОМПРЕСИ, НАПОЕНИ СЪС СПИРТ/АЛКОХОЛ, КАКТО НИ ЛЕКУВАХА БАБИТЕ.


ТОВА Е МНОГО ВАЖНО, ЗАЩОТО ПОМАГА И НА МОЗЪКА ДА УСПОКОИ РАБОТАТА СИ, А НА ПСИХИКАТА ДА НЕ ИЗПАДА В СТРАХ И ДА НЕ ПРОИЗВЕЖДА УСКОРЕНО СТРЕСОВ ХОРМОН, КОЕТО РЯЗКО И ДО 90% СВАЛЯ ЕСТЕСТВЕНИЯ ИМУНИТЕТ.


Данните, на които стъпва проф. Ремуци, показват, че вирусът се развива симптомно от втория до седмия ден, когато вече заразността пада, но са засегнати и други органи.


Какво обаче правят много от нас - чакат три-четири-пет-шест дни, за да се убедят какво им е. А после се хвърлят да се тестват, при положение, че опашките за проби и градският транспорт, с който стигаме до поликлиниките, лабораториите, болниците са най-големите развъдници на вируса. И да не сте го хванали дотогава, ще го придобиете с почти 100% сигурност. След това отново се подлагат на опасната среда на следващия ден, за да си вземат резултатите. Междувременно минават на опашки в аптеките, обядват в заведенията, заразяват наред всички в офиса, защото без позитивен тест - няма болничен.


Профилактичното вземане на мънички дози противогрипни, дори нищо да ви няма, в пиков етап на коронавируса19 се препоръчва също от лекарите за онези, които нямат проблеми със стомаха и отделителната система.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 16.03.2021 10:37

    А има ли "сериозно противогрипно", което не смъква температура?

  • 001 Anonimen 15.03.2021 14:19

    Вие разбрахте ли нещо?Аз-не!Подозирам,че ме агитират да не претоварвам здравната система...но това си го знам.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

рак