Жена, поставена под карантина в пловдивската университетска болница Свети Георги, е напуснала самоволно лечебното заведение вчера, след което е издирена от Регионалната здравна инспекция и върната обратно.
Жената е рискова, тъй като е била контактна с починалата пациентка с Covid-19 в Пирогов и нейния съпруг, който още се бори за живота си. Тримата са участвали в общо тържество преди двамата заразени съпрузи да дойдат при сина си в София. Преди ден стана ясно, че синът, който работи на жп гара Илиянци, а не на базара, както каза премиерът, е с отрицателна проба за коронавирус.
Като контактна с двамата заразени, 55-годишната жена е била настанена в инфекциозната клиника на пловдивската болница Свети Георги. Вчера обаче жената е подписала документи, че желае да напусне, тъй като е получила панически пристъпи, обясниха от болницата. От лечебното заведение обаче са уведомили РЗИ, които са издирили жената и са я върнали обратно.
Пробата ѝ за наличие на коронавирус все още се очаква.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за разговори, срещи и