Свързани новини

02.12.2019 11:50

NET1 остави абонати 3 дни без телевизия

Видян 2866 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Трети ден сме без телевизия – събота вечер от 18 часа, цяла неделя и понеделник включително, оплакаха се пред 19 минути абонати на оператора NET1. Такова чудо в София, а вероятно и в България не си е позволявал никой доставчик на „24-часова“ услуга. Представете си ЧЕЗ или дори прословутата Софийска вода да прекъснат подаването на своите три дни?! Ами нали ще настане революция!


Част от проблема е, че фирмата, която уж трябва да е най-много в 21-ви век, понеже се занимава с комуникации, няма аварийни екипи – работи се в събота и неделя от 10 до 18 часа. Сякаш авариите се случват по програма и в точно определени часове. Така че да бъде удобно на оправящите ги. Пълен абсурд!


Дори по-голям абсурд са караниците от телефонистките й на клиентите, интересуващи се кога най-накрая ще могат да гледат онова, което не им се предоставя безплатно – плащат си за него. Но хората са нахоквани, понеже търсят и питат, вместо да им звънят от NET1 с извинение и с обяснение кога могат да разчитат на услугата. Даже не се мисли, че точно в тези дни е периодът за плащане на сметки за новия месец. Или клиентът има право само да плаща? Ще я видим ние тази работа...


Още повече – цитират се някакви 72 часа време за реакция според някакви си общи условия.В договорите на абонатите подобни естествено липсват: дали биха ги подписвали, ако биха прочели подобно нещо.


Към общите условия от оператора дават и списък на каналите, после обаче той се променя. Това за сведение на адвокатите им, които явно не са подковали добре грубиянстващия персонал, натоварен с отговорната мисия да общува с клиентите.


Които дори още не се борят за нормалните в такива случаи компенсации. А за човешко отношение и ангажиране, така че да могат да се информират чрез заплащаните от тях чинно телевизионни канали.


Някой ще каже: ами сменете NET1 с друг доставчик.



Звучи чудесно, но по технически причини част от засегнатите няма как да преминат на друга мрежа, поради проблеми със строителството в прехвалените южни квартали на София.


Шансът им е само сателит, а през зимата сигналът на чиниите често се затруднява поради атмосферни причини, сочи опитът. Налага се катерене по покриви и други екстремни акции.


Получава се омьгьосан кръг и 30 години след края на соца си живеем както тогава – в едни ръце попадат и хлябът, и ножът и става страшно. Избор няма!




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Трима души са открити мъртви в общежитие в Ловечшко

Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин

Трима души са открити мъртви в общежитие ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

дева