Доста рехави ми се видяха, полицаите и журналистите бяха повече от протестиращите на МЕЧ, това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в коментар за случващото се пред НС. По думите му всеки може да протестира, но е жалко за гражданите на София всеки ден да им затварят пътя.
"Вотът на недоверие, иницииран от "Възраждане", цели спъването на България по пътя за еврозоната, а ако правителството падне, ново няма да има още няколко години.
Еврозоната дисциплинира страните. С нея сме равноправни членки на Европа. ГЕРБ това ще го направи за държавата.
Всеки има право да протестира. Аз винаги съм зачитал волята на избирателите, винаги съм изказвал уважение към избирателите на всяка една партия, защото са български граждани. Никога не сме си служили с такива парламентарни трикове или служебни победи.
И най - лошият мир е по-добър от най-добрата война. Всички скърбим за загиналия българин. И двете страни бързаха да дадат резултати. Проверката обаче продължава, когато излезе резултат ще имаме позиция."
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Европейската комисия публикува (COM(2026) 331 ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!