Според него в съвременния свят хората все повече губят представа за силата на солидарността.
„Някогашните юмруци на протеста днес държат смартфони и изливат недоволството си в социалните мрежи. Това не може да промени обществото“.
„Коронавирусът парализира много икономически дейности и образува опашки пред бюрата по труда. Липсата на убедителна подкрепа за пострадалите срива доверието в държавността, а бягството на властимащите от отчетност и контрол на публичните разходи е неуважение към труда на българите, които пълнят хазната и изплащат колосалните държавни заеми с цената на лишения“, казва още Радев.
Той отбелязва, че тази година за първи път посрещаме 1 май в условия на извънредно положение заради Covid-19.
„В тези сложни времена Празникът на труда е повод да си спомним силата на солидарността. Да надмогнем заблудите на егоизма. Защото неволите се надмогват с обединени усилия. Защото всеки един от нас носи неповторими таланти и умения, своя уникална мисия и правото на труд е възможност той да я изпълни. Защото трудът не е само прехрана, но и достойнство и бъдеще, за които трябва да се борим с кураж и задружни усилия“, се казва още в обръщението на президента.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Президента малко се е поунесъл пролетариатски ..... най-много придобивки са направени в Третия Райх , колкото и да не им се иска да го признаят !
Каква отчетност, като това им е болната тема. В извънредно положение, когато стотици хиляди останаха без препитание и им предложиха единствено кредити и само кредити та да затънат хората още повече и онази мутренска колекторска фирма с 75 милиона кредит от държавната ББР да им разгони фамилията, та нямат пари за бедния си народ но веднага почнаха да раздават милиардите на олигарсите.Да хвърлиш повторно 2 милиарда за спорното и незаконно саниране, при това изключително некачествено и със скрити неприятности в последствие си е жив геноцид на електората
Нидерландски лекари са извършили ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за