След като 19’ още в понеделник разкри, че вътрешното ни ведомство носи главната вина за внесената на стадиона бомбичка, същото стори и партията на вицепремиера Валери Симеонов.
НФСБ, призова МВР да поеме своята отговорност за инцидента с ранените полицаи по време на футболното дерби ЦСКА – Левски. Както е известно, двама служители на реда пострадаха от хвърлената самоделна бомба, като единия от тях - Гергана Зашева за малко не изгуби зрението на едното си око. Според НФСБ основната вина за инцидента обаче е именно на полицията, която е допуснала внасянето на бомбичката. В тази връзка от партията излязоха с декларация, в която искат наказания за отговорните длъжностни лица, върху които според колегите на Симеонов е опънат чадър.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази