Депутати от Сръбската радикална партия развяха в парламента плакати, определящи американския вицепрезидент Джо Байдън, който е на посещение в Белград, като "нацистки боклук", съобщиха сръбските медии, цитирани от БГНЕС.
Някои депутати от Сръбската радикална партия, облечени в бели тениски с лика на техния лидер Воислав Шешел, който в момента се намира в затвор в Хага, развяха плакатите в началото на заседанието на парламента, след което ги показаха и пред журналисти, уточнява агенция Бета. Текстът на английски език гласеше: "Байдън, нацистки боклук, върви си". След това депутатите залепиха плакатите в парламентарната зала. Сръбските радикали имат около една пета от общо 250 места в парламента. Воислав Шешел е съден от Трибунала в Хага за военни престъпления. Сръбската радикална партия остро се противопоставя на визитата в Сърбия на вицепрезидента на САЩ, когото те считат за политик с категорични антисръбски позиции.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
27-годишният задържан за трагедията в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия