Недостиг на агнешко месо се очаква по Великден. Според търговци причина за това е завишеният износ за Европа. Цената му в търговската мрежа в Благоевград обаче скочи с 20%.
Иван Тонев е избрал да си купи агнешки флейки - едва около половин килограм, показа репортаж на TV7. Въпреки че е предвидил този разход, признава, че тази година месото му струва с около 15 лева повече. Смята, че му излиза скъпо.
Според шегаджиите и най-скъпото агнешко може да бъде преглътнато с удоволствие, ако е приготвено с майсторлък. Иван Тонев препоръчва да го накиснем в бира, да го подправим със зехтин и да го изпечем.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед