Премиерът Бойко Борисов ще се срещне с Доналд Тръмп в Ню Йорк на 24 септември в рамките на форума- Глобален призив за действие за справяне със световния проблем с наркотиците. Това ще е първата среща на двамата държавници. От кабинета съобщиха , че българският премиер е получил лична покана от администрацията на Тръмп за събитието.
Както е известно тази година Борисов ще води българската делегация на 73-ото Общо събрание на ООН в Ню Йорк. Подобно решение е взето в МС по предложение на МВнР, без да се съгласува с президентството, въпреки установената практика делегацията да се води от държавния глава. Според източници, близки до управляващите обаче, целта на премиера е да се домогне до снимка с американския президент.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески