"Убийствата на "почтените" продължават...
Частната "зелена" армия, която тихо и кротко завзема Западна Стара планина, беше създадена и допусната да управлява безценни държавни територии, върху които четири години самоуправства, гони туристите и си върши далаверки на ситно, е допусната до държавната паница от... добрия стар "зелен" герой Боби Сандов, за краткото време в което управлява МОСВ и сътвори 101 щуротии.
"Зеленото" сдружение стана известно тия дни с разстрела на трима от рейнджърите в заграбената бивша хижа, която служи на "зелените" рекетьори за военна база край Петрохан.
Тази беля не е единствената на екипа на зелените измамници, които са превърнали в доходоносен бизнес издаването на всякакви екоразрешения, оценки и становища, просто защото могат да си го позволят. С тях изнудват държавата и множество общини, като комисионните, които вземат, идват от личните им частни и неприкосновени НПО-та, които прибират тлъсти суми, за да броят калинки и костенурки.
И съвсем между другото са ударната сила на митичните ППДБ протести, което също правят срещу заплащане, разбира се. Плаща се по линия на АзаБГ и безбройните чужди донори, но и от нашите и вашите пари от данъци.
Зелени мошеници, в синтез. Част от тях вече - застреляни, вероятно заради дял от вкусната и лесна плячка.
С привкус на педофилия и сектантство.
Да си знаете", коментира Виктор Димчев във ФБ.
Припомняме, че Борислав Сандов бе вицепремиер в правителството на Кирил Петков и министър на екологията.
Днес стана ясно, че тримата убити в х. Петрохан са застреляни в главата, като цяла нощ е продължила работата по тежкото криминално престъпление. В разследването на смъртта им са включени най-опитните криминалисти.
Според източници в някои медии МВР разследва педофилска мрежа, свързана с тримата мъртви мъже.
По информация на бТВ назад в годините са подавани сигнали, включително до прокуратурата и Агенция за закрила на детето. Според информацията в тях непълнолетни и малолетни момчета са ходили във въпросната хижа на лагер, който е бил ръководен от собственика на имота, който не е сред жертвите.
Той е будист и се е представял за „лама“. Години наред е живял в Мексико.
Децата са били охранявани от въоръжени мъже. А съмненията на техни близки са, че са били насилвани.
Директорът Националната полиция главен комисар Захари Васков определи като "затворено общество с елементи на секта“ обитаващите хижата.
"Много е ключово, има убийство на трима души и те са представени като страната, направила деянието, а не като потърпевшите. През тези години те подаваха много сигнали и са съдействали за разкриване на сметища и незаконен дърводобив. Разполагаха с дронове и обхождаха голяма територия, коментира от своя страна Борислав Сандов. Виж какво още каза той:Сандов: Убитите трима са представени като извършители, а не като жертви
Кирил Пламенов
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Най-забавна е пламенната защита от Сандов за аверите му - пряката му реч, цитирана едно към едно: https://19min.media/news/novini_8/sandov-ubitite-trima-sa-predstaveni-kato-izvarshiteli-a-ne-kato-zher-212321.html
Документа дали го виждате? А дали е нормално НПО да се кръсти Национална агенция като ДАНС и НАП? И защо не пишете със собственото си име? Много тъпо
Виктор Димчев ли цитирате? Сериозно?
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази