В навечерието на Новата година заместник-министърът на външните работи Костадин Коджабашев разговаря със заместник-ръководителя на посолството на САЩ в София Андриа Брулет-Родригез. Информацията е от Министерството на външните работи.
Коджабашев и Родригез са обсъдили възможностите за задълбочаване на стратегическото партньорство между България и САЩ. Те са обговорили принципната готовност на двете страни за организиране на втората сесия на Стратегическия диалог при домакинството на американската страна, както и сътрудничеството между София и Вашингтон по въпроси от споделения дневен ред в условията на регионални и глобални предизвикателства.
Разговорът с американския дипломат е в навечерието на третата годишнина от първата сесия на Стратегическия диалог между България и САЩ, провела се в София през януари 2020 г.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
И отново нищо за липсата на отдавна платените с няколко милиарда хартиени хвърчила. Управляват ни продажни и престъпни безродници, които изобщо не защитават интересите и националната сигурност на България и българите, а точно обратното
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и