09.05.2015 20:48

Западняци за московския парад на Победата: Велик!

Видян 1820 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Празничния парад на Победата на Червения площад бе отразяван не само от руските, но и от всички световни медии. Ето как читателите на някои от коментираха парада, който бе излъчен на живо днес в цял свят.


 


„Велик парад! Ако НАТО реши да си мери силите с Русия, нека да си спомни за тези, които вече са загубили като Наполеон и Хитлер и по-добре да отстъпи”, убеден е Роджър Хъдсън.


 


„Кой, ако не Русия има право да празнува победата над болните от мания за величие хора и да демонстрира своя арсенал, давайки на всички да разберат: „Само опитайте!” От друга страна искам да пожелая на руските хора да живеят в настоящето и никога да не повтарят грешките, извършени в миналото от немците”, пише потребител на Ninurta, комментирайки статия на сайта Tagesschau.


 


„Пълен позор”, така потребител с никнейм Bigbrotherwatcher коментира решението на американските и английски власти да не присъстват на Парада на Победата.


 


„Ако не бяха огромните жертви на съветския народ до 8 май 1945 г. те можеха и да не спечелят войната в Европа”, коментира още той под материал в Telegraph.


 


„Като се има предвид, че в крайна сметка именно руснаците, Червената армия пратиха немците обратно в ада и спечелиха войната, да се бойкотира такова събитие от идиотските западни лидери се равнява на действията на невъзпитано, разглезено дете, което непрекъснато иска да е център на вниманието, пише друг юзер с името Steptoes.


 


"За руснаците значението на този парад е колосално. Надявам се само, че той не се явява като заплаха. Това би разклатило абсолютно позитивното ми отношение към Путин като към миротворец”, пише All.Sch, коментирайки статия във вестник Die Zeit.


 


„И какво направи Обама, за да отпразнува годишнината от Деня на Победата?! Посети щаб-квартирата на компанията NIKE, където болшинството от маратонките им се произвежда от евтина работна ръка от Китай”, негодува Дерек Смолс.


 


„Западът използва всякакви хитрости и капани, за да отслаби влиянието на Русия. Нека сега да скърца със зъби в безсилна ярост. Русия се връща на световната сила”, пише друг интернет потребител.


 


„Слава на Червената Армия! Слава на всички, които се сражаваха срещу злото”, коментира читател на сайта на Ройтерс, отбелязва БЛИЦ.


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

стрелец

Денят изисква уединение и презареждане на батериите

Денят изисква уединение и презареждане на батериите.