13.06.2021 09:22

Заварихме хаос, опитваме се да оправим това: Стефан Янев

Видян 5151 пъти | Коментари 7
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Заварихме един хаос в много сегменти от изпълнителната власт. Опитваме се по най-добрия начин да оправим това. Но за съжаление възможностите и времето са ни малко, но се надяваме този процес да продължи и в близките години. За два месеца не можем да променим управлението. Това заяви в предаването "Седмицата" на "Дарик радио" служебният премиер Стефан Янев. Той допълни, че има съпротива срещу действията на служебното правителство.


"Наясно сме, че тези трудности са резултат от едно системно мислене и правене на политика по един определен начин в един определен период от време- това, което наричаме преход. Разбира се, има хора, които са доволни, има хора, които са недоволни. Според мен, повечето български граждани са недоволни, защото на тази политика от последните години ѝ липсва лице. Ние сега се опитваме да подобрим начина на комуникация. Да подобрим комуникацията между властите и институциите, така че това да бъде в интерес на хората", каза Янев.


В отговор на въпрос служебният министър-председател каза, че не води статистика колко души в държавната администрация са били сменени.


"Определящото е професионализмът и отчетността на всички в държавната работа. Работата е в интерес на обществото. Вторият принцип е дали тези хора професионално осъществяват действията си в обществен интерес. Това са критериите. В това отношение са направени вече редица кадрови промени. Ако новоназначените хора не отговарят на тези критерии, ние сме ги назначили, ние ще ги освободим", уточни служебният премиер.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Американската подлога Янев мълчи с всички сили за корупцията на Триморския масон 13.06.2021 10:56

    "Снощи и бтв, и Нова телевизия реагираха – пуснаха новина за разследването на АФЕРА. И в двата репортажа Президентът продължава да мълчи, както и главния му секретар по антикорупция Пламен Узунов. Освен нелепия единствен коментар на нещото, което имат като пресцентър: „Манипулации не коментираме“. Радев, генералите нали имат чест, или сме в грешка?!"

  • 001 Помня какво беше при НРБ: 13.06.2021 10:54

    Помня какво беше при НРБ: Бях стажант-лекар в Републиканския научно-практически институт за спешна медицинска помощ /РНПИСМП/ „Н.И.Пирогов“ , когато тогавашният директор на Института д-р Петрана Кондова уволни за нарушаване на заповед, забраняваща приемане на кутии с шоколадови бонбони от изписани болни. доцент Иванов от IV-я етаж – Първа хирургическа клиника.

Виж всички
напред
02|02
RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

към хороскоп хороскоп

лъв

Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и семейните въпроси


Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и