15.10.2008 12:16

Анджелина Джоли се връща на работа през февруари

Видян 3075 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Анджелина Джоли ще започне отново работа през февруари догодина само седем месеца след като роди близнаци.


Джоли и приятелят й Брад Пит се сдобиха през юли с близнаците Нокс Леон и Вивиан Марчелин. Актрисата реши да се оттегли от светлината на прожекторите преди раждането на бебетата до предпремиерата на новия й филм "Размяната" в Ню Йорк в началото на месеца и сега се чувства готова да поднови работа. "Възнамерявам да започна да работя отново през февруари догодина, има един проект, който в момента проучвам. Не съм работила от година и в къщи много обсъждахме дали трябва да се върна на работа", сподели Джоли пред британското сп. "Hello". Брад Пит одобрява плановете на приятелката си. "Брад ме подкрепя напълно. Той ми каза: "Работата ти е част от теб и ти трябва да я вършиш. Бебетата ще стоят в гримьорната ти, а децата ще идват да те виждат на снимачната площадка, когато не са на училище. Всичко ще се развие добре", споделя още Джоли.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

стрелец