18.11.2008 15:16

Бритни Спиърс се завръща като самата себе си

Видян 3069 пъти | Коментари 0
Гласували 2 рейтинг: 4.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Новият албум на Бритни „Circus“ се появи официално в Интернет две седмици по-рано. Обикновен е, но и очакванията не са за нещо много велико. Много Бритни звучи. Няма нищо извън нейния стил. Единственото, което се усеща като някаква съществена разлика, са песните „Blur“ и „Amnesia“. Те са най-интересни за слушане. Другото просто сме го чували и преди. Особено първата наистина е много добра. Не става за сингъл, но ще допадне на доста хора. Напомня на песен, която Sugababes биха изпели през 2001 година, например или пък е извадена от втория албум на Siobhan Donaghy.


Eстествено, "Circus" е наистина най-силната комерсиална песен в албума. Ще видим какво ще се случи с нея скоро. По-добра е от "Womаniser". "Kill the lights" е малко обикновена. Хареса се още, когато се появи миналата седмица. "Mmm Papi" е жестока. Тя е като песен на Ема Бънтън. Суперлигава е, но много й отива на Бритни и на всички, които знаят, че тя има чувство за самоирония. В Европа може да има голям успех с някакъв цветен клип. Доста гей песен е. Друга, сочена за хит, е "Unusual you". Много негативи отнася "Mannequin", но е по-странна и невръзваща се с нищо друго. Това е добре. Най-лигавата песен е "Мy baby", която наистина идва в повече. Другото е пълнеж. Но Бритни се завръща.


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!