27.02.2009 16:27

Джулия Робъртс гледала Оскарите по телевизията

Видян 2365 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Много биха дали всичко от себе си за да присъстват на престижната церемония по връчването на Оскарите. Джулия Робъртс обаче отмина събитието от 22 февруари, оставайки в къщи със семейството, сподели агенция БГНЕС.


"Съпругът ми се върна от пътуване и се чувствах по-добре в къщи в семейството си. Моето семейство е приоритет. Гледахме спектакъла заедно по телевизията", каза в отговор на въпрос известната холивудска актриса, която получи Оскар за най-добра актриса през 2001 г. за филма "Ерин Брокович сам срещу всички". Тя говори за ежедневието си , като сподели: "Животът ми в къщи изцяло ме изпълва. Има дни в който приключил си със закуската и разбираш, че е време да подготвят обяда, да мислиш и за вечерята. Но има и дни които са много хубави...." На кратко незабравимата Джулия от "Хубава жена", като че ли се е превърнала в "Отчаяни съпруги", пише в заключение Premiere.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

лъв