Камила Кабело има за какво да се извинява на принц Уилям и съпругата му Кейт. 22-годишната изпълнителка призна, че наскоро е посетила двореца Кенсингтън и се е срещнала с кралското семейство. Освен обаче със спомена от визитата, Кабело си е тръгнала и с нещо друго, предва Tialoto.bg.
„Не казвай на никого какво направихме с майка ми“, започва признанието си изпълнителката. „Бяхме в двореца Кенсингтън и чакахме да се срещнем с Уилям и Кейт. Тогава казах на майка ми „Трябва да откраднем нещо. Вземи нещо... този химикал“, допълва Кабело.
Освен с майка си, Камила е била и с диджея Грег Джеймс, който всъщност е предизвикал младата изпълнителка да си вземе нещо без разрешение. И, ако това не е достатъчно, самият Джеймс е предал приятелката си на дворцов служител.
„Ти каза, че съм откраднала химикал. Аз се стреснах и го пуснах в чантата на майка ми. Тя искаше да го върнем, но аз отказах. И го взехме“, споделя Кабело. Тя признава, че все още пази химикала вкъщи.
Кейт и Уилям обаче явно не са толкова ядосани, тъй като реагираха закачливо на признанието. В Twitter официалният профил на двореца Кенсингтън споделиха видеото, в което Камила разказва за случката, а отговорът е просто една емотиконка на очи.
Закачливото послание е повече от ясно – Камила да внимава следващия път, тъй като някой ще я наблюдава.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за разговори, срещи и