Американският актьор Брад Пит упорито настоява неговата половинка Анджелина Джоли да ходи на терапия заради постродилната депресия, пише в списание "Стар".
След раждането на близнаците Джоли "изпадна" в дълбока депресия и Пит твърдо е решен да я върне "при себе си", да я накара да се храни и да излиза от в къщи. Според източник близък до британските таблоид Анджелина отхвърляла всеки опит на Пит да й помогне. Актрисата отказвала също така да се храни и имала фикс идея, че има свръхтегло, независимо от това, че след раждането е отслабнала с няколко килограма. Тя упорито твърди, че не е гладна и не се храни, казват още източниците.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Нито една от петте държави членки на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и