Гари Барлоу от „Тейк Дет“ намекна, че има желание Роби Уилямс да се върне в групата.
Барлоу заявява, че Роби Уилямс няма да бъде включен в предстоящото турне на група, „Take That Presents The Circus“, но вярва, че „Тейк Дет“ може отново да работи с него. „Ние се забавлявахме страхотно с Роби и говорихме много. Наистина ще бъде добре отново да се сближим с него. Той излезе от кризата и в момента наистина се намира в много добра позиция. Добре е, че е решил да се върне във Великобритания“, споделя Гари пред британския таблоид „Сън“. „Роби няма да бъде с нас на турнето ни догодина, защото има свои планове. Но ние не изключваме възможността да го приемем отново след това“, допълва Барлоу. Роби Уилямс, който напусна „Тейк Дет“ през 1995 г. след поредица от скандали с Гари, заяви вчера, че би искал отново да се върне в групата и дори си е татуирал на дясната ръка знака на момчешката банда като израз на подкрепа към бившите си колеги. /БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…