12.12.2008 18:19

"Тейк Дет" са готови да приемат отново Роби Уилямс

Видян 3584 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Гари Барлоу от „Тейк Дет“ намекна, че има желание Роби Уилямс да се върне в групата.


Барлоу заявява, че Роби Уилямс няма да бъде включен в предстоящото турне на група, „Take That Presents The Circus“, но вярва, че „Тейк Дет“ може отново да работи с него. „Ние се забавлявахме страхотно с Роби и говорихме много. Наистина ще бъде добре отново да се сближим с него. Той излезе от кризата и в момента наистина се намира в много добра позиция. Добре е, че е решил да се върне във Великобритания“, споделя Гари пред британския таблоид „Сън“. „Роби няма да бъде с нас на турнето ни догодина, защото има свои планове. Но ние не изключваме възможността да го приемем отново след това“, допълва Барлоу. Роби Уилямс, който напусна „Тейк Дет“ през 1995 г. след поредица от скандали с Гари, заяви вчера, че би искал отново да се върне в групата и дори си е татуирал на дясната ръка знака на момчешката банда като израз на подкрепа към бившите си колеги. /БГНЕС



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

козирог