"Уважаеми зрители, от близо една година ние правим телевизия “7/8 Ти Ви” така, както смятаме, че трябва да се прави телевизия.
Преди всичко - честно и открито. Защото силата е в истината. Но освен желание, телевизията се нуждае и от други неща. Знаете за какво говоря. Сами виждате, че въпреки високата гледаемост на “7/8 Ти Ви”, рекламите са твърде малко. А всяка една телевизия се финансира с реклами. За съжаление, както в много други сектори на икономиката и в телевизионния бизнес има картел.
Има картел между двете национални частни телевизии и те задължават рекламодателите да предоставят целите си рекламни бюджети само на тях.
И тук идва въпросът - какво ще направим ние?
Ние все още нямаме политическа власт, за да задължим държавните комисии да спазват закона.
Да го спазват такъв, какъвто е.
За да съществуваме в тази “непазарна ситуация”, можем да разчитаме само на вас, уважаеми зрители.
Затова, от първи септември, всеки, който иска да гледа “7/8 Ти Ви”, всеки, който споделя нашата кауза за свобода на словото и информацията, ще трябва да каже на своя кабелен оператор, че желае “7/8 Ти Ви” да бъде добавена към пакета за цената от 78 стотинки с ДДС.
Тоест, всеки, който споделя нашата кауза и желае да ни гледа и да подкрепи телевизията да съществува, от месец септември 2020 година ще може да го направи срещу символичната цена от 78 стотинки с ДДС на месец.
А българите в чужбина ще могат да ни гледат на нашия интернет сайт срещу месечен абонамент.
Докато заедно не оправим собствената си държава, това ще е единственият начин да ни има", пише Слави Трифонов.
Снимка: Кадър 7/8 Ти Ви
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Чалга не слушам и не гледам. Благодаря!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...