Футболистите на английския Арсенал отхвърлиха предложението на клубната управа за намаляване на заплатите, предаде БНР.
Ръководството на лондончани поиска да наложи мерки за съкращение на разходите във връзка с принудителното спиране на сезона във Висшата лига заради епидемията от коронавирус. Планът беше предаден на защитника Ектор Бейерин, който е представител на клуба в Асоциацията на професионалния футболисти в Англия. Играчите са го разгледали, но са отказали категорично да го приемат.
Предложението на управата на Арсенал е футболистите да намалят заплатите си с по 12.5 процента за следващите 12 месеца до март 2021 година, като това може да отпадне изцяло при класиране на отбора в Шампионската лига, а при участие в Лига Европа съкращението на възнагражденията на играчите да бъде със 7.5 процента.
В плана също така е включена и точка, според която, ако сезонът не бъде доигран, то ръководството ще търси нов контакт с играчите за намиране на подходящо решение.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия