"Основно искам да благодаря на дългогодишното управление, което под ръководството на Бойко Борисов направи доста зали, помогна ни нашата подготовка да върви и винаги, когато сме имали някакви нужди, говоря както от мое име, така и от името на федерацията, и сме се обръщали за помощ към министерството и към това ръководство, те са се отзовавали, за да може ние като спортисти да сме на ниво да представим България на Олимпийските игри. Така че със сигурност искам да благодаря на Бойко Борисов и на неговия екип." Това заяви олимпийската шампионка от Токио Стойка Кръстева.
"Със сигурност след прекратяване на състезателната ми дейност пак ще стана треньор. Имам какво да дам. Надявам се все повече деца да влизат в залите. Имат прекрасни условия, за да се развиват. Ще бъда най-щастлива, ако надминат моите постижения”, каза още Кръстева.
Тя бе избрана за Спортист №1 на месец август след спечелената титла в
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Стойке, акълът ти е колкото на Слави
Жалко, това е падение, дали му е подаpила и златния си медал? Благодаpила му, че откpадна от наpода си милиаpди, които тpябваше да повишат жизнения му стандаpт, а не хоpата да умиpат от глад и мизеpия, кpажби и коpупция
"По време на най-тежката икономическа ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!