Волейболистите от националния ни отбор загубиха в столичната "Арена Армеец" от състава на САЩ с 0:3 гейма втория си мач от седма група на световното първенство, което продължава у нас и в Италия. В отделните части - 20:25, 20:25 и 18:25.
Американците доминираха изцяло над нашите момчета и не оставиха съмнения в превъзходството си. Над 8000 зрители в залата видяха превъзходството на съперника във всички компоненти на играта.
Загубата намали до минимум шансовете на националите ни да се класират за финалната шестица в Италия.
В другия мач от нашата група: Иран - Канада 2:3.
Утре е последната среща на момчетата на Пламен Константинов - от 20.40 часа срещу тима на Канада.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Законът за съдебната власт, който ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед