Антъни Джошуа не уважава решението на Кубрат Пулев да се оттегли от двубоя на 28 октомври в Кардиф помежду им заради контузия. Шампионът в тежка категория на Международната боксова федерация и Световната боксова асоциация дори откровено се подиграва на травмата на Кобрата и я определя за дреболия. Поне това става ясно от цитатите му в британския вестник Метро:
"Ако знаехте моите контузии по време на тренировъчните лагери… Имах треска, когато излязох на ринга срещу Доминик Брийзъл, а рамото ми беше наранено по време на лагера. На боксьорите се случва често, натоварването е голямо. Две седмици преди мача с Кличко трябваше да ходя при тайландски масажист, като там получих нова травма - крампа на гърба, защото прекалено много ме разтегна. Така че не мисля, че някога бих се отказал от мач заради контузия, освен ако не е нещо смъртоносно", сподели британецът.
Не разбирам как може да се готвиш толкова много за един мач, за този момент, и да се откажеш от него заради една дреболия", добави Джошуа.
Припомняме, че вместо срещу Пулев, на 28 октомври в Кардиф той ще се изправи срещу Карлос Такам.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!