Полузащитникът на Интер Луиш Фиго обяви малко, след като тима му спечели титлата в Серия А, че се оттегля от футбола в края на сезона, предаде БГНЕС.
"Нерадзурите" записаха четвъртата си титла в "скудетото" без да пипната топката, след като Милан падна с 2:1 от Удинезе. "Приключвам с кариерата си по възможно най-добрия начин", заяви Фиго пред португалския вестник "Abola". "Повече няма да играя професионално", допълни още португалецът. Досега 36-годишният Фиго е печелил четири пъти шампионската титла в Испания с Барселона и Реал Мадрид. Португалската звезда се присъедини към Интер през 2005 година. "Това ми е за първи път. Никога не съм печелил титла без да играя. Това е чест за мен. В Италия е много трудно да станеш шампион. С цялото ми уважение към останалите първенства това тук е различно, тъй като е доста по-трудно", коментира още португалецът
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!