Григор Димитров победи австралиеца Ник Кирьос с 6:3, 7:5 на финала в Синсинати и спечели първа титла в кариерата си на турнир от сериите „Мастърс“. Турнирът е част от US Open сериите и се явява генерална репетиция преди последния за годината турнир от Големия шлем – Откритото първенство на САЩ.
„Ник, много е трудно да се играе срещу теб", заяви Димитров на шампионската церемония. "Поздравления, че стигна до финала. Вчера видях майка ти и ѝ пожелах късмет, а тя отвърна „Мисля, че ще се видим на финала“. Благодаря на екипа ми, на моето семейство. Благодаря за подкрепата. Обичам да играя тук“, продължи Димитров.
Накрая той се обърна и на български към сънародниците си по трибуните, за да им благодари.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Европейската комисия публикува (COM(2026) 331 ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…