Няма да лъжа, бях много нервен. Много съм благодарен, че спечелих този мач. Да играя в Лондон ми беше мечта, постигнах и победа. Всеки мач искам да съм на 100%. Мисля, че засега съм на верен път. Написа във Фейсбук Григор Димитров след победата си над поставения под № 4 австриец Доминик Тийм с 6:3, 5:7, 7:5 на турнира в Лондон. Така хасковлията спечели първия си мач в група Пийт Сампрас.
"Когато бях пробит, си казах: „Добре, проваляш се, но трябва да се вдигнеш", така и направих. Щом върнах пробива, имах отново. Ще ми се да мога да опиша всичко. Благодаря на всички българи! С мен са и мои близки и приятели, без тях съм празен. Радвам се, че мога да се състезавам пред тях. Изживявам мечтата си", написа още първата ни ракета.
Вторият двубой в групата е тази вечер, не преди 22:00 часа, между Рафаел Надал (Испания) и Давид Гофен (Белгия).
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?
– Никаква, след 30 секунди всичко е готово.
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова