Най-добрият ни тенисист Григор Димитров приключи участието си на Мастърса в Мадрид. Хасковлията загуби още във втория кръг на надпреварата от Милош Раонич след 5:7, 6:3, 3:6. Това бе първият им сблъсък на клей, като Димитров вече има две поражения от пет мача срещу този съперник. Поставеният под №3 Димитров се радваше на солидна подкрепа от страна на български фенове по трибуните, но в крайна сметка, трябваше да преклони глава пред бившия №3 в света Раонич, който в момента е под №24 в ранглистата. Така българинът изпусна страхотен шанс да се върне на третото място в листата, след серията от негативни резултати на третия в подреждането Марин Чилич (Хърватия). Вместо това Гришо ще трепери до последно за четвъртата си позиция в класацията. Димитров ще бъде изместен от мястото си в световната ранглиста, ако Дел Потро стигне до финал в Мадрид. Добрата новина за хасковлията, е че аржентинецът ще трябва да срещне на полуфинал намиращия се в перфектна форма Рафа Надал, което прави задачата му изключително трудна.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!