Въпреки смяната на своя наставник Григор Димитров продължава с неубедителните си изяви през този сезон. Този път хасковлията отпадна още в първия кръг на Мастърса в Рим след загуба от Ян Ленард Щруф с 4:6, 7:6, 3:6. Както е известно, преди началото на надпреварата в италианската столица хасковлията се раздели със своя треньор Дани Валверду и започна да работи с бившия чешки тенисист Радек Щепанек. За съжаление в първия им турнир заедно съвместната им работа не даде положителен резултат и Гришо отново отпадна още на старта. Загубата означава, че Григор почти 100 % ще изпадне от топ 50 на мъжкия тенис преди втория за годината турнир от големия шлем – Ролан Гарос. Именно Откритото първенство на Франция е следващата спирка в програмата на най-добрия ни тенисист.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министър Велислава Петрова прие днес в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден е подходящ за бюджетиране и поставяне на нови