Испания победи юношите ни с 9:0

18.10.2024 15:13

Видян 266 пъти | Коментари 0

Загубата с 0:5 от Северна Ирландия не бе единственият кошмар за националните ни отбори тази седмица. Представителната ни селекция отстъпи с пет гола разлика при гостуването си в Белфаст, а днес ужасяващите резултати продължиха, като този път става дума за юношески футбол.

Националният отбор на България до 15-годишна възраст допусна още по-голям крах, макар и срещу далеч по-класен съперник. Талантите ни загубиха с 0:9 от връстниците си от Испания в мач, който се проведе на базата в столичния квартал "Бояна" и е част от международен приятелски турнир под егидата на УЕФА.

Останалите участници са Исландия и Уелс.

Горка Домингес от Барселона реализира 4 гола, като заби хеттрик още до почивката, а 11 минути след началото на второто полувреме добави и четвъртото си попадение.

Карлос Ромеро също вкара хеттрик, при това за четвърт час между 67-ата и 81-ата минута, а останалите голове бяха реализирани от Хулен Форстер и Айтор Гарсия.

Отборът на Владислав Вутов ще играе в неделя срещу Уелс, а три дни след това ще се изправи и срещу състава на Исландия.

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

бтв Синема 20 октомври 21:00ч.