Кубрат Пулев обяви, че ще работи с популярния американски промотър Боб Аръм. Българският боксьор заминава днес за САЩ, за да подпише договор с компанията Топ ранк, чийто собственик и основател е 86-годишният Аръм.
"Заминавам за САЩ и там ще уточним нещата, отивам да подпишем договор, но ще видим как ще се развие ситуацията. Възможно е да има и други новини оттам", заяви претендентът за световната титла на IBF пред Тема спорт.
Топ ранк e oснована през 1973 г. и е базирана в Лас Вегас. В момента сред големите звезди на компанията са двукратният олимпийски шампион и настоящ властелин в категория суперперо Васил Ломаченко, шампионът в суперсредна категория Саул Канело Алварес и бившият световен шампион на WBO в тежка категория Джоузеф Паркър.
Аръм беше дълги години промотър на най-добре печелещия спортист в света - Флойд Мейуедър, както и друга от звездите на средните категории - Мани Пакиао. Топ ранк е организирала мачове с участието на Мохамед Али, Джо Фрейзър, Джо Фрейзър, Шугар Рей Ленърд, Оскар де ла Оя и др.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Полицаите и военните трябва да бъдат ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през