06.12.2018 17:00

Кубрат Пулев подписа с американци

Видян 2272 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Кубрат Пулев обяви, че ще работи с популярния американски промотър Боб Аръм. Българският боксьор заминава днес за САЩ, за да подпише договор с компанията Топ ранк, чийто собственик и основател е 86-годишният Аръм.


"Заминавам за САЩ и там ще уточним нещата, отивам да подпишем договор, но ще видим как ще се развие ситуацията. Възможно е да има и други новини оттам", заяви претендентът за световната титла на IBF пред Тема спорт.


Топ ранк e oснована през 1973 г. и е базирана в Лас Вегас. В момента сред големите звезди на компанията са двукратният олимпийски шампион и настоящ властелин в категория суперперо Васил Ломаченко, шампионът в суперсредна категория Саул Канело Алварес и бившият световен шампион на WBO в тежка категория Джоузеф Паркър.


Аръм беше дълги години промотър на най-добре печелещия спортист в света - Флойд Мейуедър, както и друга от звездите на средните категории - Мани Пакиао. Топ ранк е организирала мачове с участието на Мохамед Али, Джо Фрейзър, Джо Фрейзър, Шугар Рей Ленърд, Оскар де ла Оя и др.





Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

телец

Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви

Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през