Кубрат Пулев заяви, че има голяма вероятност следващия му двубой да бъде в началото на 2018 година в САЩ. Той планира да направи един мач в Чикаго, стига контузията, която получи преди двубоя за световната титла с Джошуа да отшуми. Най-добрият ни боксьор призна по време на пресконференцията в София, че има противоречия със своите мениджъри от Зауерланд. Той все пак изрази надежда, че комуникацията между него и германската компания ще се подобри. Според него отношенията между мениджъри и боксьори никога не са идеални. Двете страни имат общ интерес, но и индивидуален. Именно интересът на Зауерланд е принудил Кубрат да форсира подготовката си за двубоя с Джошуа (б.р. Кобрата получи само два месеца време за подготовка за битката за световната титла). Именно това форсиране на подготовката е довело до контузията на родния боксьор.
На въпрос дали планира нова боксова гала в София, Кубрат отговори, че всичко е възможно, стига да се намери достатъчно добър противник. Кобрата добави, че със сигурност ще се срещне с Антъни Джошуа в близко бъдеще.
Подобно мнение изрази и самият Джошуа. Той сподели, че чака с нетърпение срещата си с Кубрат. Мисля, че съси сигурност ще се бия с Пулев, заяви шампионът.
В същото време стана ясно, че в петък на ринга излизат по-малкият от братята Пулеви – Тервел. На боскова гала именно в Чикаго той ще се изправи срещу представителя на домакините Брайтън Норууд.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?