29.10.2015 17:55

Лудогорец се изложи и е извън играта за Купата

Видян 1477 пъти | Коментари 0

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) хвърли бомба в турнира за Купата на България. Третият в Б група победи с 1:0 Лудогорец в 1/8-финален мач от турнира и по този начин продължава напред.

В герой за Локомотив се превърна Иван Пенев, който се разписа с глава след центриране от фаул на Красен Трифонов.

Разградчаните играха с човек повече почти едно полувреме, но така и не успяха да намерят верния път към вратата на втородивизионния тим.

В минутите до края на мача Лудогорец осъществи масиран натиск, но силите на възпитаниците на Ераносян не стигнаха за нищо повече от загуба с 0:1.

bTV Cinema 16 юни 21:00ч.