Водачът в световната ранглиста в тениса Рафаел Надал ще участва във финалите на АТР в Лондон. Испанецът потвърди официално, че ще играе в надпреварата.
Миналата седмица той напусна преждевременно Мастърса в Париж заради болки в коляното.
Надал постави като своя цел спечелването на турнира. Тъкмо отличието от финалите в АТР е едно от малкото, които липсват в богатата му кариера.
Испанецът вече е в Лондон и тренира в подготовката си за надпреварата (12-19 ноември). Той заяви, че се чувства добре и това го вдъхновява и мотивира.
Надал е в група Пийт Сампрас с Григор Димитров. Другите двама в нея са са Доминик Тийм и Давид Гофен. В първият кръг в понеделник испанецът среща Гофен, а Димитров ще играе с Тийм от 16:00 часа.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Няма спряна обществена поръчка за 1 млрд ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch