Александър Димитренко отпадна като вариант за мач с Кубрат Пулев. Украинският ветеран в тежка категория беше спряган за потенциален противник на Кобрата, след като пропадна двубоя с Дилиън Уайт.
Димитренко обаче си намери противник за своя следващ мач, който ще се проведе на 18 август. Той ще се бие с бившия претендент за световната титла в тежка категория Брайънт Дженингс. Срещата ще се състои в Атлантик Сити.
При това стечение на обстоятелствата най-вероятно Пулев и неговият екип ще се концентрират върху преговорите с Джарел Милър - Голямото бебе (САЩ). Двамата се намират съответно на втора и трета позиция в ранглистата на Международната боксова федерация (IBF). Това означава, че техният мач най-логично би трябвало да бъде за определяне официалния претендент за титлата на организацията в тежка категория, която засега е притежание на Антъни Джошуа.
Най-добрият български боксьор продължава да има сериозни затруднения в намирането на опонент за завръщането си на ринга. Припомняме, че Кобрата не се е бил от месец април миналата година.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?
– Никаква, след 30 секунди всичко е готово.
Приятелствата и общите планове ще играят важна роля за