Нюкасъл е първият отбор от Висшата лига на Англия, който остана без треньор. Това стана факт само три кръга след началото на първенството. Тимът се намира на незавидното 11 място в класирането. Вчера Кевин Кийгън се срещна с президента на „свраките“ Майк Ашли. След срещата стана ясно,че мениджърът е напуснал клуба.
Причината за напускането на Кийгън е слабата трансферна политика на ръководството или по-скоро липсата на каквато и да е политика. Преди началото на сезона в Англия треньорът нееднократно се оплакваше, че в отбора липсват качествени попълнения и с наличните футболисти трудно ще атакуват челните места в първенството на Острова. Освен слабата политика Кийгън изтъква като причина за напускането си и неразбирателството между него и изпълнителния директор Денис Уайз. Именно Уайз има последната дума относно привличането на футболисти. В момента ръководството на Нюкасъл обмисля различни варианти за нов наставник на тима. Спрягат се имената на Денис Уайз и Густаво Пойет.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Том Форд е платил 52 милиона долара за ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази