Надеждите на американците за първи домакински триумф на Ю Ес Оупън при мъжете от шест години бяха окрилени от победите на Анди Родик и новата звезда Сам Куери след класирането им за третия кръг, информира БГНЕС.
Поставеният под №5 Родик, последният американец, който спечели титлата в Ню Йорк през 2003 г., стигна до успех срещу французина Марк Жикел с 6-1, 6-4, 6-4 в мач, който завърши след полунощ. 21-годишният Куери надигра сънародника си Кевин Ким със 7-5, 6-7 (6/8), 6-4, 6-4 и е все по-близо до вероятен четвъртфинал срещу Роджър Федерер. Джеймс Блейк също продължава напред след победа срещу белгиеца Оливие Рошю с 6-4, 3-6, 7-6, 6-3, както и Джон Айснър, наложил се над турчина Марсел Илхан 6-3, 6-4, 7-6 (7/1). Айснър ще спори в третия кръг с Родик.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия