Поставеният под №11 Гаел Монфис си осигури мач срещу Роджър Федерер, след като отстрани шестия в схемата Анди Родик в три сета 6-4, 6-2, 6-3 малко преди настъпването на пълния мрак на кортовете на Ролан Гарос, предаде БГНЕС.
Швейцарецът, фаворит за титлата в Париж, победи в четири сета Монфис на миналогодишния полуфинал във френската столица. Сега Монфис е единственият представител на домакините, намерил място в четвъртфиналите, след като Жо-Вилфред Цонга и Виржини Разано отпаднаха вчера. Цонга отстъпи пред Хуан Мартин Дел Потро, докато Разано беше отстранена от Саманта Стоусър. Във втория сет на снощния двубой Родик се жалваше на съдията от тъмнината, но молбата му мачът да бъде прекратен не бе удовлетворена. Американецът каза след мача, че определено е имал проблеми с виждането на топката и Монфис се е адаптирал по-добре от него към тези условия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Инициативата свързва история, вяра, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед