06.01.2019 09:01

Сестри Стоеви са номинирани за №1 в Европа

Видян 1858 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Европейските шампионки на жени при двойките - Габриела и Стефани Стоеви, ще се конкурират за званието №1 при дамите за 2018 година в анкетата на федерацията по бадминтон на Стария континент, предаде Дир.бг


Това бе обявено на официалния сайт на централата. Българките, които се изкачиха до №8 в световната ранглиста, където първите 7 са представителки на други континенти, ще се борят за званието заедно с друга двойка Камила Юл и Кристина Педерсен, както и с представителките на сингъл Каролина Марин и Габриел Агкок.


Победителите ще бъдат обявени на галавечер в Киев на 27 април.


Класирането ще се направи на база гласовете, които ще получат от шефа на федерацията Грегори Верпортен, Ричард Вон (директор развитие), Брайън Агербак (генерален секретар), Селена Пик (комисия на спортистите) и Денис Бозръп (представител на медиите).


Всеки от тях ще определи своята тройка, като първото място носи 3 точки, второто - две и третото една.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...