Най-добрият български тенисист Григор Димитров е в Швеция, където през следващата седмица ще се пусне на турнира в Бостад. Хасковлията обаче не е сам, а компания му прави неговата приятелка Мария Шарапова.
Рускинята гостува на Димитров в Стокхолм и сама се похвали с първата си визита в шведската столица в социалните мрежи Facebook и Twitter.
"Стокхолм е новото ми любимо място за почивка. Отне ми само 26 години, за да стигна дотук", пошегува се Машa.
"Също така това е може би градът с най-добре облечените хора. Всички изглеждат толкова добре. Иска ми се да започна блог за модата", добави тя, като публикува свои снимки от столицата на Швеция.
В това време Димитров се готви за турнира в Бостад, който е последното му участие на клей за този сезон. Той е под номер седем в основната схема на надпреварата.
И Гришо, и Шарапова отпаднаха рано на продължаващия и в момента Уимбълдън. Двамата се разделиха с най-стария тенис турнир в света във втория кръг.
Очаква се Маша да подкрепя Григор от трибуните в Бостад, така както го направи в Куинс и Уимбълдън.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
27-годишният задържан за трагедията в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески