Манчестър Сити се класира за полуфиналите в турнира за Купата на лигата в Англия след победа с дузпи над Лестър като гост. Срещата завърши 1:1 в редовното време след късна дузпа за домакините. В 26-ата минута Бернардо Силва откри резултата за Сити, а в шестата минута на продължението реферът прати срещата в продължения след много пресилена дузпа. В допълнителните 30 минути резултатът не се промени и се стигна до изпълнение на дузпи.
Звездите на Лестър Рияд Марез и Джейми Варди пропуснаха и Сити се класира на полуфинал.
В другия четвъртфинал Арсенал победи Уест Хем с 1:0.
Източник:Фокус
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!