Пътуването по новата отсечка на метрото от стадион ''Васил Левски'' до ''Младост 1'' е истинско изпитание заради тежкия въздух, сигнализираха в редакцията на 19` софиянци. Вероятната причина за тежката смрад от изгнила плесен, която по думите им се разнасяла от тунелите при движението на подземните мотриси, е проблем с вентилационната система. Ако трябва да преминете целия маршрут, най-добре си носете газова маска, за да издържите, коментираха хората.
Друг проблем се оказва трудната GSM връзка. Според пътници, опитали да говорят по мобилните си телефони в метрото, и трите GSM оператора нямат добро покритие в новия участък на софийското метро. Единствено в участъците, които са на открито, пътуващите имат връзка с останалия свят, но качеството е лошо и нормалната комуникация е почти невъзможна, коментираха потърпевшите пред 19`.
Припомняме, че новото трасе бе открито с две години закъснение на 8 май. Тогава от общината казаха, че около 50 000 пътници на ден ще ползват подземната железница и пътят до центъра ще е 7-8 минути.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
27-годишният задържан за трагедията в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия